INDĖNUKAS DŽO
5 +

Spektaklis vaikams / Didžiojoje salėje

Scenarijaus autorius ir režisierius – Karolis VILKAS
Scenografas – Romanas DUDA
Kostiumų dailininkė – Ieva ŠIMUKONYTĖ
Šviesų dailininkas – Povilas LAURINAITIS
Projekcijų autorius - Jonas RŪKAS
Vaidina: Šarūnas GEDVILAS, Žygimantė Elena JAKŠTAITĖ, Laurynas JURGELIS, Lijana MUŠTAŠVILI, Imantas PRECAS, Gediminas RIMEIKA, Asta STANKŪNAITĖ, Rūta ŠMERGELYTĖ

Šokio pamokos - „Low Air“ šokio mokykla

Trukmė: 50 min.
Premjera – 2017 m. gruodžio 2 d.

Bilietai platinami teatro kasoje ir www.tiketa.lt


Bilieto kaina: 6,50 Eur


Aprašymas

Pagrindinis spektaklio veikėjas – mažas ir narsus berniukas kaubojukas Džo, gyvenantis kaubojų šeimoje. Karštakraujis Džo anksti pajunta nuotykių troškimą ir vieną dieną sugalvoja aplankyti toli toli gyvenančią močiutę. Netikėtai jis patenka į stebuklingą mišką, kuriame pamiršta kas esąs.
 
Neaprėpiamuose slėniuose, kanjonuose, ir miškuose Džo patiria nuotykius, pavojų ir meilę. Jis patenka į indėnų nelaisvę ir sutinka princesę Mokahontą. Iš meilės Džo tampa indėnu, bet ilgai šis gražus gyvenimas netrunka. Popobava – mistinė, sena kaip pats laikas miško būtybė, tampa pagrindiniu Džo iššūkiu.
 
Kovodamas už gėrį herojus susidurs su baime ir drąsa, magija ir paslaptimi. Drauge su juo, įspūdingos, nuolat kintančios scenografijos ir milžiniškų kaukių dėka, ištyrinėsime laukinius vakarus skersai-išilgai.
 
Šiuo spektakliu „Lėlės“ teatre debiutuoja jauna menininkų komanda: režisierius Karolis Vilkas, dailininkas Romanas Duda ir kostiumų dailininkė Ieva Šimukonytė.

Recenzijos

Vija Kalvėnaitė. PRATINAME PRIE SUAUGUSIŲJŲ PASAULIO? // „7 meno dienos“, 2018 01 26

[... Džo – berniukas, nusprendęs pas močiutę eiti vienas – vaikų simpatijas kūno garsais išsikovojo dar pirmame epizode; surištas įspūdingai atrodančių indėnų (kostiumų dailininkė Ieva Šimukonytė), tapo tarsi kiemo draugu, kuriam vaikai suskubo padėti išsilaisvinti, mielu susitapatinimo subjektu, kai susidraugavo su indėnų mergaite ir žavingai susigėdo palaikęs ją už rankos ar kai sutiko keistą būtybę, kuri kažkodėl pasveikino jį su gimimo diena...]

Skaitykite daugiau: www.7md.lt