NAŠLAITĖ ELENYTĖ IR JONIUKAS AVINIUKAS
3+

Marionečių teatro spektaklis vaikams / Mažojoje salėje

Scenarijaus autorius, režisierius ir dailininkas - Rimas DRIEŽIS
Kompozitorius - Faustas LATĖNAS
Vaidina: Juozas MARCINKEVIČIUS, Elvyra PIŠKINAITĖ, Deivis SARAPINAS

Trukmė: 40 min.
Premjera - 1997 m. balandžio 19 d.

Bilietai platinami teatro kasoje


Bilieto kaina: 4 Eur


Aprašymas

Kas iš vaikų nežino pasakos apie naš Elenytę ir Joniuką, kuris išgėrė vandens iš avino pėdos ir tapo aviniiuku? O kas iš tėvelių nežino legendos apie karalienės Barboros ir karaliaus Žygimanto Augusto meilę? Šiame marionečių teatro spektaklyje susipynė į viena ir graži pasaka, ir romantiška legenda. Šis gražus lėlininko Rimo Driežio sukurtas vaidinimas pelnė 1997 m. „Kristoforą“, ir po to -- dar daug apdovanojimų tarptautiniuose festivaliuose.


Video


Apdovanojimai

1998 m. „Kristoforas“ ir LR Kultūros ministerijos premija spektaklio „Našlaitė Elenytė ir Joniukas aviniukas“ režisieriui ir dailininkui R. Driežiui.

1998 m. Tarptautinio lėlių teatrų festivalio „Baananikala’98“ (Estija) pagrindinis prizas (Grand Prix) spektakliui „Našlaitė Elenytė ir Joniukas aviniukas“

2003 m. Tarptautinio festivalio „Katovicai-vaikams“ (Lenkija, Katovicai) prizas už spektaklio „Našlaitė Elenytė ir Joniukas aviniukas“ scenografiją.

2005 m. XIII Tarptautinio vaikų ir jaunimo teatrų festivalio (Subotica, Serbija) specialus prizas už scenografiją Vilniaus teatro „Lėlė“ spektaklyje „Našlaitė Elenytė ir Joniukas aviniukas“