SIELOS VIRTUVĖ
14+

Dramos spektaklis jaunimui ir suaugusiems / Didžiojoje salėje

Režisierius - Ainis STORPIRŠTIS
Dramaturgė - Austėja LUNSKYTĖ-YILDIZ
Scenografė - Neringa KERŠULYTĖ
Kostiumų dailininkė - Liuka SONGAILAITĖ
Vaidina: Aleksandras KLEINAS, Vaidas MARŠALKA, Ainis STORPIRŠTIS, Simonas STORPIRŠTIS, Ieva LABANAUSKAITĖ, Dainius TARUTIS, Gabija URNIEŽIŪTĖ, Kaspars ZVIGULIS

Trukmė: 120 min.
Premjera - 2016 m.

Renginio organizatorius - VšĮ „Vandenyno Dirbtuvės“. Bilietus platina www.tiketa.lt. Taip pat, bilietus galima įsigyti 1 val. iki renginio Vilniaus teatre "Lėlė" (platina organizatoriai).


Bilieto kaina: 11,20 Eur

REPERTUARAS

2018.03.30 19:00

Aprašymas

„Vandenyno Dirbtuvės“ pristato Ainio Storpirščio, tris kartus apdovanoto „Auksiniu scenos kryžiumi“, režisuotą pjesę „Sielos virtuvė“. „Sielos virtuvė“ yra komiškai tragiškas muzikinis spektaklis, inspiruotas Džimo Morisono kulto bei „The Doors“ muzikos.
 
Septyni jauni žmonės yra užstrigę virtuvėje, kurioje vyksta nesibaigiantis „tūsas“. Ši virtuvė yra Džimo Morisono, turbūt iki šiol, vieno didžiausių pop-kultūros stabų, virtuvė. Jie visi save laiko "menininkais", nors tai, ką jie daro, nėra nei orginalu, nei autentiška. Tai tik jų idealizuotų herojų kopijavimas, bet šiai grupelei draugų taip gyventi yra linksma. Linksmybės tęsiasi tol, kol jie susiduria su savo asmeninėm ambicijom. Jie nori ištrūkti iš sielos virtuvės, - peržengti save ir atrasti tą „kažką“ už uždarų durų.
 
Šis pastatymas yra labai asmeniškas visai trupei. Dramaturgė, A.Lunskytė-Yildiz: „Mes kritiškai žiūrime į savo sociumą, bandydami neprarasti saviironijos. Mums visiems neseniai sukako 30 metų arba greit sukaks. Mes lyg ir turėtumėm būti suaugę, bet kaip suaugti nekopijuojat priimtų normų ir liekant sau ištikimu – to mūsų niekas nemokė.“ Režisierius, Ainis Storpirštis: „Mano didysis klausimas yra kaip šioje lygiu teisų visuomenėje neprarasti savęs, savo autentiškumo, savo tikrosios būties. Aš esu už lygybę ir laisvę, su sąlyga, kad neprarasiu savęs. Aš prieš forsuotą, tau prikištą vietą visuomenėje.“
 
„Vandenyno Dirbtuvės“ kviečia atrasti tai, kas už tų uždarų durų. ...nes mes visi dažnai būname Džimais – idealizuotų stabų prastomis kopijomis – negalinčiomis rasti savęs.

Video