Kontaktai

Pareigybių struktūra: atsisiųsti

 

TEATRO VADOVAS
Juozas Marcinkevičius
Tel.: 2 61 40 17, Mob. tel.: 8 612 40673
El. p.: info@teatraslele.lt

MENO VADOVAS
Vilmantas Juškėnas
Mob. tel.: 8 684 86536
El. p.: vilmantas@teatraslele.lt

TEATRO VADOVO PAVADUOTOJA
Simona Krolytė
Tel.: 8 671 41973
El. p.: simona@teatraslele.lt

ŽIŪROVŲ APTARNAVIMO SKYRIAUS VADOVĖ
(Vyr. administratorė; renginių užsakymas)
Indra Jasinkevičienė
Tel.: 2 62 81 59, Mob. tel.: 8612 40672
El. p.: info@teatraslele.lt

VIEŠŲJŲ RYŠIŲ KOORDINATORĖ
Milda Brukštutė
Tel.: 8 608 68664
El. p.: milda@teatraslele.lt

VADYBININKAS
(Rinkodaros specialistas; gastrolės užsienyje)
Darius Vizbaras
Mob. tel.: 8 692 49873
El. p.: darius@teatraslele.lt

PERSONALO SPECIALISTĖ
Aldona Konarskaja
Tel.: 2 61 40 17
El. p.: aldona@teatraslele.lt

VYRIAUSIOJI FINANSININKĖ
Nijolė Krukauskienė
Tel.: 2 62 91 22
Mob. tel.: 8 610 67190
El. p.: nijole@teatraslele.lt

EDUKACINIŲ PROGRAMŲ KOORDINATORIUS
(Gyvojo lėlių muziejaus vedėjas)
Rimas Driežis
Mob. tel.: 8 672 30684
El. p.: info@teatraslele.lt

TEATRO DAILININKĖ
Aušra Bagočiūnaitė-Paukštienė
Mob. tel.: 8 620 80173
El. p.: info@teatraslele.lt

REŽISIERIUS
Algirdas Mikutis
Mob. tel.: 8 698 40180
El. p.: info@teatraslele.lt

MENINIO SPEKTAKLIŲ PASTATYMO
IR TECHNINIO APTARNAVIMO SKYRIAUS VADOVAS
Martynas Lukošius
Mob. tel.: 8 672 85468
El. p.: martynas@teatraslele.lt

GARSO OPERATORIUS
Vitaras Aškelavičius
Mob. tel.: 8 673 83892
El. p.: vitaras@teatraslele.lt

ŠVIESOS OPERATORIUS
Julius Stankevičius
Mob. tel.: 8 676 97464
El. p.: julius@teatraslele.lt

Rekvizitai

Vilniaus teatras  „Lėlė“ nėra PVM mokėtojas

Vilniaus teatras „Lėlė“ 
Įmonės kodas 190754264
AB bankas Swedbank
a/s LT 127300010100812522
Banko kodas 73000
Arklių g.5, Vilnius LT-01305
Tel.: 85 262 86 78
El. p.: info@teatraslele.lt
Facebook ID: TeatrasLELE

 

Kaip mus rasti?

RĖMĖJAI

PARTNERIAI IR DRAUGAI