Kontaktai

Organizacinė struktūra: atsisiųsti

Pareigybių struktūra: atsisiųsti

TEATRO VADOVAS
Vilmantas Juškėnas
Tel.: 2 61 40 17, mob. tel.: 8 684 86536
El. p.: vilmantas@teatraslele.lt

TEATRO VADOVO PAVADUOTOJA
Indra Jasinkevičienė
Tel.: 2 62 81 59, mob. tel.: 8 612 40672
El. p.: info@teatraslele.lt

L.e.p. VYRIAUSIOJI FINANSININKĖ
Inga Sabalytė
Tel. 2 62 91 22, mob. tel.: 8 615 88898
inga@teatraslele.lt

RINKODAROS SKYRIAUS VADOVĖ
(Žiūrovų aptarnavimas; renginių užsakymas; gastrolės Lietuvoje ir užsienyje)
Ieva Likauskaitė
Mob. tel.: 8 608 24485
El. p.: rinkodara@teatraslele.lt

ADMINISTRATORĖ
Ieva Raudeliūnaitė
Mob tel.: 8 676 27688
El. p.: ieva@teatraslele.lt

VIEŠŲJŲ RYŠIŲ KOORDINATORĖ
Eglė Okaitė
Mob. tel.: 8 607 83312
egle@teatraslele.lt

KULTŪRINĖS VEIKLOS VADYBININKĖ
Agnė Zeziulevičiūtė
Mob. tel.: 8 627 11864
agne@teatraslele.lt

BENDRŲJŲ REIKALŲ IR ŪKIO SKYRIAUS VADOVAS
Arūnas Tarasauskas
Mob. tel.: 8 607 64614
El. p.: arunas@teatraslele.lt

PERSONALO SPECIALISTĖ
Aldona Konarskaja
Tel.: 2 61 40 17, Mob. tel. 8 672 31595
El. p.: aldona@teatraslele.lt

EDUKACINIŲ PROGRAMŲ KOORDINATORIUS
(Gyvojo lėlių muziejaus vedėjas)
Rimantas Driežis
Mob. tel.: 8 672 30684
El. p.: info@teatraslele.lt

KŪRYBINIŲ PROGRAMŲ KOORDINATORIUS
Žilvinas Vingelis
Mob. tel.: 8 639 29053
zilvinas@teatraslele.lt

KŪRYBINIO PERSONALO SKYRIAUS VADOVĖ
Justina Jukonytė
Mob. tel.: 8 610 03968

TEATRO DAILININKĖ
Aušra Paukštienė
Mob. tel. 8 620 80173

GARSO OPERATORIUS
Vitaras Aškelavičius
Mob. tel.: 8 673 83892
El. p.: vitaras@teatraslele.lt

ŠVIESOS OPERATORIUS
Julius Stankevičius
Mob. tel.: 8 676 97464
El. p.: julius@teatraslele.lt

MENO TARYBA
Pirmininkas Rimantas Driežis
Nariai: Aušra Paukštienė, Indra Jasinkevičienė, Deivis Sarapinas, Justina Jukonytė
LR kultūros ministerijos atstovė: Indrė Šimeliūnė
Nepriklausoma atstovė: Agnė Pulokaitė

 

 

Rekvizitai                                               

Vilniaus teatras  „Lėlė“ nėra PVM mokėtojas

Vilniaus teatras „Lėlė“ 
Įmonės kodas 190754264
AB bankas Swedbank
a/s LT 127300010100812522
Banko kodas 73000
Arklių g.5, Vilnius LT-01305
Tel.: 85 262 86 78
El. p.: info@teatraslele.lt
Facebook ID: TeatrasLELE

 

Kaip mus rasti?

RĖMĖJAI

PARTNERIAI IR DRAUGAI