„LĖLĖ“ KVIEČIA Į SUSITIKIMĄ SU LĖLININKU NEVILLE TRANTER

2017 04 05

NT-22baad4b4b3cbf3eea7126bdfe47d026.jpg2017 m. balandžio 10 d. (pirmadienį) 16 val. Vilniaus teatre „Lėlė“ įvyks susitikimas su žinomu lėlių teatro režisieriumi ir aktoriumi Neville Tranter. Iš Australijos kilęs aktorius, lėlininkas, režisierius, nuo 1978 m. gyvenantis bei kuriantis Nyderlanduose, autorinio teatro „ Stuffed Puppet Theatre“ įkūrėjas, lyderis ir vienintelis nuolatinis narys N. Tranteris dirba su žmogaus dydžio „muppets“ tipo lėlėmis, kurias vadina geriausiais aktoriais. Sukūrė individualų, atpažįstamą darbo stilių, už kurį buvo daug kartų įvertintas apdovanojimais tarptautiniuose festivaliuose Vokietijoje, Italijoje, Čekijoje, Kroatijoje.
 
N. Tranteris – visame pasaulyje žinomas šiuolaikinio lėlių teatro kūrėjas ir pedagogas, balandžio 4 – 10 d. pakviestas į Vilnių vesti lėlių animacijos dirbtuves teatro „Lėlė“ aktoriams (projektą dalinai rėmė Lietuvos kultūros taryba).
 
Susitikimo Vilniaus teatre „Lėlė“ metu svečias dalinsis savo kūrybine ir pedagogine patirtimi lėlių teatre, pasakos apie aktoriaus vaidybos su lėlėmis ypatumus, demonstruos muppets lėlių tipo animacijos techniką.
 
Susitikimas vyks Mažojoje teatro salėje, įėjimas atviras, tačiau prašome iš anksto pranešti apie dalyvavimą el. p. vilmantas@teatraslele.lt arba tel. 868486536.
 
Daugiau informacijos apie menininką: www.stuffedpuppet.nl
 
Vilniaus teatro Lėlė inf.

RĖMĖJAI

PARTNERIAI IR DRAUGAI