VISĄ SAUSIO MĖNESĮ – ŽIŪROVŲ PAMĖGTŲ SPEKTAKLIŲ PERŽIŪROS

2020 12 17

Nuo sausio 1 d., visą mėnesį jums patogiu laiku iki pat naujų metų bus galima žiūrėti labiausiai žiūrovų pamiltus spektaklius. Įsigykite bilietus ir stebėkite transliacijas tiketa.lt puslapyje.

Apsilankykite Vilniaus teatre „Lėlė” neišėję iš namų:

KISKIAI-330d40bbd90d1a4e66ab1f96dab2a1e6.jpg
KIŠKIŲ SUKILIMAS – tai sėkmingas režisieriaus ir dailininko Rimo Driežio pabandymas įpūsti tradicinio anglų balaganinio lėlių teatro vaidinimo „Pančas ir Džudė“ dvasios puikiai Kazio Binkio (1893-1942) poemai. O kad intriga patrauktų ir suaugusiųjų dėmesį – perkelti spektaklio veiksmą į prieškario Kauną: kiškiai įsiveržia į Kauno teatrą ir iš operos žvaigždės Kipro Petrausko reikalauja, kad šis liautųsi medžiojęs kiškius. Rezultatas – patriotinė Rimo Driežo dėlionė iš Kazio Binkio poemų ir eilėraščių, virtuoziškai vaidinama vienos aktorės, Lijanos Muštašvili, su galybe pirštininių lėlių. 
 
 
1._Indre_Storpirstiene_spektaklyje_Kaime_nera_Wi_Fi._D._Matvejevo_nuotr.-8fada4716d7b251b338e21c75470b3c3.jpg
KAIME NĖRA WI-FI – pasakojimas apie mergaitę, kuri, vieną dieną užlipusi į senelių palėpę, atranda joje gyvų ir (kas svarbiausia!) turinčių ką papasakoti daiktų pasaulį. Briedžio galva, senelio dviratis, močiutės aukštakulniai ir net tualetas: visi čia pamena pačias svarbiausias – tiek meilės, tiek anų laikų mados ar papročių – istorijas...
 

Cipolinas15 foto -D.Matvejev-753900d26cffa5d11727a6a1d66cc401.jpg

ČIPOLINAS – nuotykių kupina išsilaisvinimo, kovos už teisybę istorija, nesutilpusi į vieną teatro sceną ir nusidriekusi per skirtingas teatro erdves. Kartu su svogūnėliu Čipolinu ir kitomis daržovėmis vaikai ieškos kelio į laisvą, nesuvaržytą gyvenimą, atvirai ir kritiškai žvelgs į mūsų pačių istoriją ir ateities perspektyvas.

 

Muzikine dezute 3-photo Dmitrij Matvejev-cb2616c530d612ab354732103a12cf3e.jpg

MUZIKINĖ DĖŽUTĖ – istorija apie mažą, dviratuką minantį Berniuką, kuris pasiilgo tėvų šilumos ir dėmesio. Namuose liūdna ir negera. Bet kas gi atsitiko? Kodėl tėvai nebesusikalba? Gal dėl to, kad nutilo muzikinė dėžutė, skambėjusi Tėčio ir Mamos jaunystėje, kai jie dar mylėjo vienas kitą ir kai viskas buvo geriau ir gražiau? Berniukas palieka darbuose paskendusius ir nuolat besibarančius tėvus, ir leidžiasi į kelionę muzikinės dėžutės labirintais, nusprendęs išsiaiškinti, kas dėl visko kaltas.
 
 
DSC_0441-07f4a4b9df4b4a8231d24f603c71e58d.jpg
 
 
VORO VESTUVĖS – tai visiems gerai žinoma pasaka apie nedorėlį vorą Tabalai, sumaniusį Saulę pagrobti... Nuotaikingame lėlių vaidinime veikia gausybė personažų – miško žvėrelių, vabalų ir kitų gyvių. Šis teatro kūrinys – kameriškai jaukus, šmaikščios nuotaikos ir įvairių sceninių triukų kupinas vaidinimas.
 
C_LauraVanseviciene-110-66dfa98b8037fc267ec18a8f24f5ed3d.jpg
 
O VIEŠPATIE, LIETUVA! – šis pastatymas idėjiškai tęsia 2017 m. Mažojoje „Lėlės“ scenoje Ainio Storpirščio režisuotame vaidinime „O Viešpatie, Vilnius!“ keltus klausimus apie šiuolaikinės šeimos tarpusavio santykių problemas ir vertybes. Galbūt pamenat, kaip spektaklyje „O Viešpatie, Vilnius!“, pagrindiniam veikėjui Alanui pavyko susitaikyti su mama? Tuomet berniukui iš baimės, vienatvės ir šeimyninių problemų padėjo išbristi nuostabiausio pasaulyje miesto - Vilniaus - pasakojimai. Šį kartą, tie patys Alano bičiuliai - du kuokštelėję pelėnai (nuo praėjusio spektaklio išdrįsę išlįsti iš savo rūsio ir apsigyventi teatre) vėl pagelbės draugui įžvelgti ir šviesiąją gyvenimo pusę bei susitaikyti su kitu savo šeimos nariu - tėčiu. Šiame spektaklyje graužikams pasitarnaus jau nebe vieno miesto, o visos mūsų šalies istorija (įvairios Lietuvos vietovės, žymūs objektai ir legendos), kurią ir vėl pakoreguos neribota pasakotojų fantazija, netikėtos ir drąsios interpretacijos...
 
 
DĖMESIO: Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Renginio bilietą galėsite aktyvuoti bet kuriuo jums patogiu metu. Aktyvavus bilietą turėsite 48 val. per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek norėsite. Ant bilieto esantis transliacijos pabaigos laikas nurodo iki kada vaizdo įrašas yra pasiekiamas TIKETA sistemoje. 

RĖMĖJAI

PARTNERIAI IR DRAUGAI