KVIEČIAME DALYVAUTI LĖLIŲ IR OBJEKTŲ TEATRO LABORATORIJOJE

2021 04 09

surreality_check_PRANEŠIMAS-7895a7d2a9b04750cb3b40c6d58b7de6.jpg

Vilniaus teatras „Lėlė“ skelbia šiuolaikinio lėlių ir objektų teatro laboratoriją „SurReality Check“. Pirmą kartą organizuojama laboratorija sieksime skatinti  meno ir kitų sričių kūrėjus atrasti bei domėtis lėlių ir objektų teatru, jį populiarinti Lietuvoje, plėsti šios teatro rūšies suvokimo ribas, keisti esamus paviršutiniškus lėlių teatro stereotipus, drąsiai leistis į eksperimentus, ieškoti bei su savo kūrybine komanda nuosekliai išvystyti savitą ir inovatyvią meninę viziją. Susidomėjai? Nieko nelauk, pildyk paraišką ir savo idėją paversk realybe!

Laboratorijoje lauksime režisierių, dailininkų, mokslininkų, inžinierių, animatorių ir visų kitų, savo jėgas lėlių ir objektų teatro srityje norinčių išbandyti kūrėjų.

Paraiškoje turėtų atsispindėti kūrybinio projekto idėja, stilius, estetika, išskirtinumas, projekto vizualumas ir kūrybinė komanda. Kūrybinis projektas turi pasitelkti lėlių ir objektų teatro technikas, kurios padės realizuoti meninę idėją. Tai gali būti teatro spektaklis, instaliacija, vizualus koncertas, lėlių stand-up‘as, stop motion animacijos filmas, garso ir šviesų instaliacija, teatralizuota ekskursija bei kito formato kūrybiniai projektai.

Kūrėjai turi pateikti:

1. Motyvacinį laišką ir CV.

2. Suburtos savo kūrybinės komandos aprašą ir jos narių (kurių dalį sudarytų asmenys iki 35 m.) CV.

3. Detalų laisvos formos kūrybinio projekto pristatymą (tekstinį, vizualinį ar video formatu).

Atrinktų kūrybinių idėjų autorius su savo komandomis pakviesime į edukacines ir kūrybines dirbtuves Vilniaus teatre „Lėlė“, kurios truks nuo gegužės iki rugsėjo mėn. Edukacinėje dalyje savo patirtimi lėlių ir objektų teatro srityje dalinsis įvairūs Lietuvos ir užsienio kūrėjai. Kūrybinėje laboratorijoje komandos gaus optimalų biudžetą savo kūrybinės idėjos eksperimentams bei paieškoms (eskizo ar dalies kūrinio sukūrimui), o teatro infrastruktūra ir personalas pasitarnaus kūrybinių komandų repeticijoms bei kūrybinėms paieškoms.

Praėjus viešam kūrybinių projektų eskizų pristatymui bus svarstomas tolimesnis komandų ir teatro bendradarbiavimas bei geriausių kūrybinių darbų baigimas ir įtraukimas į Vilniaus teatro „Lėlė“ repertuarą.
 
Pasitikrink savo netikėčiausią kūrybinę idėją lėlių ir objektų teatro laboratorijoje „SurReality Check“!

 

Paraiškų lauksime iki balandžio 30 d., adresu: laboratorija@teatraslele.lt

Klausimai ir daugiau informacijos: 8 639 29053, zilvinas@teatraslele.lt

 

Laboratorijos veiklų kalendorių rasite čia

Su laboratorijos nuostatais galite susipažinti čia

 

Projektą remia Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija

RĖMĖJAI

PARTNERIAI IR DRAUGAI