„LĖLĖ“ KVIEČIA KARTU ŠVĘSTI TARPTAUTINĘ VAIKŲ GYNIMO DIENĄ!

2016 05 16

Vaiku gynimo diena-2ea8af7fba6428fd52ba60c9c9947c35.jpgVilniaus teatras „Lėlė“ ir vėl kviečia kartu švęsti Tarptautinę Vaikų gynimo dieną! Š.m. birželio 1 d. teatre vyksiančios šventės programoje numatyti įvairiausi renginiai: spektakliai, edukacinės ir meninės akcijos. Duris taip pat plačiai atvers ir Gyvasis lėlių muziejus, kurio įspūdingą ekspoziciją žiūrovai galės  lankyti visą dieną. 

Programa:
 
10 val. edukacinė akcija „Takas į Lėlę“ 
Šios renginio metu vaikai galės sukurti taką į „Lėlės“ teatrą. Takas bus piešiamas spalvotomis kreidelėmis Arklių gatvėje.
 
10.30 val. lėlių spektaklis „Coliukė“ 
Mažojoje teatro salėje žiūrovams bus vaidinamas pagal Hanso Christiano Anderseno pasaką sukurta „Coliukė“. Jaukus, kameriškas vaidinimas kvies į gyvenimo iššūkius pažvelgti mažos mergaitės akimis, patirti Coliukės kelionės po pasaulį nuotykius. Pjesės aut. N. Indriūnaitė, rež. ir dail. R. Driežis, komp. F. Latėnas. Spektaklyje vaidina B. Braškytė, E. Piškinaitė ir N. Indriūnaitė.
 
12 val. lėlių spektaklis „Pasaka apie vėžliuką“
Vidiniame teatro kieme (įėjimas per foje) žiūrovams bus vaidinamas muzikinis lėlių spektaklis „Pasaka apie vėžliuką“. Kupinas šmaikščių improvizacijų, geros nuotaikos ir smagių dainų spektaklis papasakos žiūrovams pamokančią istoriją apie nenuoramą Vėžliuką, sumaniusį pažinti platųjį pasaulį. Rež., dail. ir inscenizacijos aut. A. Mikutis, komp. A. Jegelevičius.  Spektaklyje vaidina J. Gudzinevičiūtė ir I. Jankaitis.
 
13 val. meninė akcija „Pasakų siužetai“
Šios akcijos metu Vilniaus teatro „Lėlė“ dailininkai ir  jaunieji Vilniaus dailės akademijos menininkai dekoruos Arklių gatvėje esančią sieną-tvorą. Žiūrovų akivaizdoje ant sienos gims spalvota, įvairių pasakų motyvais alsuojanti kompozicija.
 
18 val. marionečių spektaklis „Našlaitė Elenytė ir Joniukas aviniukas“
Teatro foje žiūrovams bus vaidinamas marionečių spektaklis „Našlaitė Elenytė ir Joniukas aviniukas“. Šiame vaidinime žiūrovai galės išvysti netikėtą interpretaciją, kurioje susipina žinomos pasakos apie sesutę ir broliuką ir legendos apie karalienės Barboros ir karaliaus Žygimanto Augusto meilę motyvai. Rež. ir dail. R. Driežis, komp. F. Latėnas. Spektaklyje vaidina J. Marcinkečius, E. Piškinaitė ir D. Sarapinas.
 
Bilietai į spektaklius parduodami teatro kasoje, edukaciniai renginiai, Gyvojo lėlių muziejaus lankymas – nemokami.
 
Vilniaus teatro Lėlė inf.

RĖMĖJAI

PARTNERIAI IR DRAUGAI