Du smalsūs vaikai - Aistė ir Simas - apleistame name sutinka Vilniaus metraštininką. Šis juos pakviečia į kelionę per įvairiausius Vilniaus miesto istorijos tarpsnius: nuo Gedimino sapno iki pat šių dienų. Keliaudami kartu su jais per paslapčių ir stebuklų labirintus, patirsite ne tik galybę nuotykių, bet ir didingą senojo Vilniaus dvasią, jo tragedijų skausmą ir naujojo Vilniaus užgimimo jaudulį.

Šiuo spektakliu „Lėlės“ scenoje debiutuoja žinomų Lietuvos menininkų komanda: aktorius ir režisierius Paulius Tamolė, rašytojas Justinas Žilinskas, aktorius, choreografas Eugenijus Slavinskas, smuikininkas, kompozitorius Tadas Dešukas bei šviesų dailininkas Julius Kuršis.

Pasak spektaklio režisieriaus P. Tamolės: „Norėjau, kad teatre įsikūnytų kokia nors legenda, su kuria būtų galima žaisti, bet vietoje to – gavosi visa Vilniaus istorija... Man atrodo, kad vaikams svarbu pamatyti, kodėl jų miestas (o tuo pačiu ir jie patys!) yra būtent toks. Šiuo spektakliu tikrai nesiekiame atskleisti visų istorijos detalių ir subtilybių, tai – bandymas sudominti vaikus jų miesto praeitimi.“
Recenzijos

Aistė Šivytė. Vilnius! // „menufaktura.lt“, 2023-11-06

Ruduo - Vilniaus metų laikas. Kai gatves nukloja gelsvi medžių lapai, miesto sienas apraizgę vynvyčiai paraudonuoja, o vis žemiau dangumi slenkanti saulė ant senamiesčio pastatų ima žaisti tįstančiais šešėliais, negali nepajusti miestą supančios mistikos ir įvairialypės istorijos dvelksmo. Tad spalio 29 dieną, teatre „Lėlė“ įvykusi režisieriaus Pauliaus Tamolės spektaklio „Mano Vilnius mano“ premjera į miestą atkeliavo pačiu laiku.

Skaitykite: www.menufaktura.lt

Televizijos reportažai

Premjera „Mano Vilnius mano“: Vilniaus „Lėlės“ teatre – režisieriaus Pauliaus Tamolės spektaklis // „LRT Panorama“, 2023-10-30

Vilniaus „Lėlės“ teatras sezoną pradėjo premjera „Mano Vilnius mano“. Tai istorija apie du paauglius, užėjusius į apleistą namą, kuriame prasideda paslaptinga kelionė po Vilnių nuo Gedimino sapno iki šių dienų. Pasak spektaklio režisieriaus Pauliaus Tamolės, siekis – sudominti vaikus miesto, kuriame gyvena, istorija.