VILNIAUS TEATRAS "LĖLĖ" REKVIZITAI
Biudžetinė įstaiga
Teatras nėra PVM mokėtojas

Įmonės kodas 190754264
AB bankas Swedbank
a/s LT 127300010100812522
Banko kodas 73000
Arklių g. 5, Vilnius LT-01305
Tel.: 8 5 261 40 17
El. p.: info@teatraslele.lt

BILIETŲ KASA:
Tel.: 8 5 262 42 74
ADMINISTRACIJA:
Tel.: 8 5 261 40 17
BUDINTIS:
Tel.: 8 5 262 86 78

PASLAUGŲ UŽSAKYMAS:

Rinkodaros skyriaus vadovė
(užsakomieji spektakliai, edukacijos, reklama, nuoma, gastrolės)
Ieva Likauskaitė
Mob. tel.: 8 608 24485
El. p.: rinkodara@teatraslele.lt
Administratorė
(žiūrovų aptarnavimas, gastrolės Lietuvoje)
Ieva Raudeliūnaitė
Mob. tel.: 8 676 27688
El. p.: ieva@teatraslele.lt
Viešųjų ryšių koordinatorė
Eglė Okaitė
8 636 84839
El.p.: egle@teatraslele.lt
ADMINISTRACIJA / APSKAITA / BENDRIEJI REIKALAI:

Teatro vadovas
Vilmantas Juškėnas
Tel.: 2 61 40 17, mob. tel.: 8 684 86536
El. p.: vilmantas@teatraslele.lt

Vadovo pavaduotoja
Indra Jasinkevičienė
Tel.: 2 62 81 59, mob. tel.: 8 612 40672
El. p.: info@teatraslele.lt

L.e.p. Vyriausioji finansininkė
Inga Sabalytė
Tel. 2 62 91 22, mob. tel.: 8 615 88 898
inga@teatraslele.lt

Personalo specialistė
Aldona Konarskaja
Tel.: 2 61 40 17, Mob. tel. 8 672 31595
El. p.: aldona@teatraslele.lt

Bendrųjų reikalų ir ūkio skyriaus vadovas
Arūnas Tarasauskas
Mob. tel.: 8 607 64614
El. p.: arunas@teatraslele.lt

Techninės priežiūros inžinierius
Algirdas Navickas
Mob. tel.: 8 618 18 328
El. p.: techprieziura.teatraslele@gmail.com

KŪRYBINIS PERSONALAS / EDUKACIJA:

Kūrybinio personalo skyriaus vadovė
Justina Jukonytė
Mob. tel.: 8 610 03968
justina@teatraslele.lt

Kūrybinių programų koordinatorius
Žilvinas Vingelis
Mob. tel.: 8 639 29053
zilvinas@teatraslele.lt

Edukacinių programų koordinatorius
(Gyvojo lėlių muziejaus vedėjas)
Rimas Driežis
Mob. tel.: 8 672 30684
El. p.: info@teatraslele.lt

Teatro dailininkė
Aušra Paukštienė
Mob. tel. 8 620 80173

SCENOS TARNYBOS / GAMYBINĖS DIRBTUVĖS:

Scenos tarnybų ir meninės gamybos skyriaus vadovas
Vytautas Novickas
Mob. tel.: 8 610 66497
El. p.: vytas@teatraslele.lt

Vyresnysis dailininkas dekoratorius
Marius Vaitkus
Mob. tel.: 8 606 78683

Garso operatorius
Vitaras Aškelavičius
Mob. tel.: 8 673 83892
El. p.: vitaras@teatraslele.lt

Šviesos operatorius
Julius Stankevičius
Mob. tel.: 8 676 97464
El. p.: julius@teatraslele.lt

TEATRO MENO TARYBA:
  • Justina Jukonytė (pirmininkė)

  • Rimantas Driežis

  • Deivis Sarapinas

  • Karolis Algimantas Butvidas

  • Lijana Muštašvili

  • Indrė Šimeliūnė (LR kultūros ministerijos atstovė)

  • Goda Dapšytė (nepriklausoma ekspertė)

TEATRO DARBO TARYBA
  • Karolis Algimantas Butvidas (pirmininkas)

  • Deivis Sarapinas

  • Lijana Muštašvili