VILNIAUS GIMTADIENIO PROGA: ONLINE SPEKTAKLIS „O VIEŠPATIE, VILNIUS!“

2022 01 21


Vilniaus gimtadienio proga žiūrovams paruošėme staigmeną – online spektaklį „O Viešpatie, Vilnius!“ Nuo sausio 25 iki 31 d. žiūrėkite įrašą jums patogiu metu!

BILIETAI JAU PREKYBOJE: https://www.tiketa.lt/LT/online__spektaklis_o_viespatie_vilnius_24854

Apie spektaklį: 

Rūsys – šauni vieta, bandantiems slapstytis nuo gyvenimo. Jame, Mažojoje „Lėlės“ teatro scenoje, ir susitinka pora kiek „kuokštelėjusių“ pelėnų bei virtualaus pasaulio valdovas – skaudžiai su mama susipykęs berniukas. Tai istorija apie tiesos paieškas ir būtinybę kalbėtis, apie tai, kad problemos tampa išsprendžiamos jas išsakius ir nuo jų nebėgant. O šalia vienatvės, šeimos, draugystės bei tarpusavio supratimo laukia dar viena pasakojimo linija – puikiausio pasaulyje miesto, Vilniaus!
Pelėnų, pratūnojusių savąjį gyvenimą rūsyje, dėka susipažinsime su šio krašto legendomis ir pasakojimais bei susiremsime su tokiomis paslaptingomis Vilniaus būtybėmis kaip kad magų magas Tvardauskas ir Vilniaus Baziliskas...
„Norėčiau, kad po šio spektaklio išėję vaikai klausinėtų tėvų apie Vilnių. Ir kad šis spektaklis jiems būtų kaip impulsas praleisti laiką kartu, kalbėtis.“ – teigia režisierius A. Storpirštis.
Scenarijaus autorius ir režisierius: Ainis Storpirštis
Dailininkė: Neringa Keršulytė
Kompozitorė: Bjelle
Šviesų dailininkas: Valdas Latonas
Vaidina: Erika Gaidauskaitė, Simonas Storpirštis, Dainius Tarutis, Imantas Precas
Bilietą galite įsigyti iki sausio 28 d. 20 val. Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Aktyvavus bilietą, vaizdo įrašą galėsite peržiūrėti per 4 val. (tačiau ne ilgiau nei iki transliacijos pabaigos laiko). Vaizdo įrašas bus pasiekiamas nuo sausio 25 d. iki sausio 31 d. imtinai.
© D. Matvejevas