VILNIAUS TEATRAS „LĖLĖ“ DALYVAVO BALTIJOS ŠALIŲ VIZUALINIO TEATRO VITRINOJE TALINE

2022 05 29


Gegužės mėnuo Vilniaus teatrui „Lėlė“ buvo itin gausus gastrolių. Teatras dalyvavo tarptautiniuose festivaliuose, vykusiuose Kaune ir Klaipėdoje, aplankė mažesnius šalies miestus, o išvykų mėnesį vainikavo Baltijos šalių vizualinio teatro vitrina Taline.

Talino Eesti Noorsooteater (buvusiame NUKU teatre) gegužės 27-29 d. vykusioje vitrinoje savo spektaklius pristatė Liepojos lėlių teatras, Gertrūdos gatvės teatras iš Rygos, Rezeknės teatras „Joriks“, Talino Eesti Noorsooteater, Talino „Vene“ teatras, Kauno valstybinis lėlių teatras, „Stalo“ teatras, Klaipėdos lėlių teatras ir kiti. 

Vilniaus teatras „Lėlė“ gegužės 28 d. sausakimšai žiūrovų salei du kartus rodė režisierės G. Radvilavičiūtės spektaklį „Doriano Grėjaus portretas“. Jame apsilankė ne tik žiūrovai iš Estijos, bet ir Izraelio, Prancūzijos, Škotijos festivalių atstovai, teatro kritikai.

Kas antrus metus vykstanti Baltijos šalių vizualinio teatro vitrina 2024 m. iš Talino persikels į Vilnių, o jos organizavimą perims Vilniaus teatras „Lėlė“.